* Recenze na Kaichou wa maid-sama! *

11. září 2010 v 19:45 | Jokí ~_~
Dnešní podvečer bude věnován anime Kaichou wa maid-sama! ^^
Usui and Misa
Misaki je opravdu hodně zodpovědná, snaživá,pilná a chytrá holka.
Ve škole na kterou hcodí je 98% kluků, kteří nemají respekt k dívkám a rádi si na ně dovolují. Ovšem Misaki se tohle snaží změnit. A protože nemá kluky kvůli tomuhle příliš v lásce, dokáže si zjednat respekt a stanese předsedkyní studentské rady.
Snaží se tedy dosáhnout toho aby na škole už nevládi kluci ale ženská ruka :D.
Do stejně školy ovšem chodí jeden kluk - Usui. Ten je známí nejen skvělími výsledky a oblíbeností u holek, ale také tím že ho holky nezajímají. Teda až na jednu. Znějakých důvodů se začne zajímat o Misu.
Ale Misa skrývá určité tajemství. Tajemství které nesmí nikdo odhalit, protože jinak by přišla o veškerý respekt a uznání.
Protože Misaki pochází z velice chudé rodiny, která bydlí v domě který nevypadá příliš bezpečně.
Musí se Misaki a její máma snažit vydělat alespoň nějaké peníze. Jenže občas toho má Misaki na sebe až moc a protstě nezvládá.
Protože ve dne má školu a hned po ní povinnosti předsedkyně, skutečně jí na osobní život a odpočinek moc času nezbývá. Ještě ke všemu když dělá určitou brigádu... :D
♥
Můj názor : Totálně božské anime, s krásným příběhem. ( s krásným Usuiem :D ) Už první díl vás dostane do kolen a vy to nevydržíte a kouknete na další ^^. Kresba se mi moc líbí, vlastně je to anime bez chybky.. možná až na tu ukecanost. :D Chvilkama sem nestíhala číst titulky :D. Rozhodně doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama