Recenze na Kuroshitsuji

10. září 2010 v 19:27 | Nemocná Jokí -_- |  Recenze Kuroshitsuji
Jak jsem slíbila je tady ;))
♥
Tento příběh je o Cielu Phantomhivemu, který se mstí za hříchy, který na něm byly vykonány.
Když byl malí žil se svojí rodinou na panství v Londýně, ale tato idelka jednoho dne skončila vypálením jejich panství a smrtí jeho rodičů.
Když umřeli jeho rodiče, tak jeho zavřeli a dá se říct "znásilnili". On se jim za to chtěl pomstít a právě v onom okamžiku mu pomocnou ruku nabídl Sebastian, který je ve skutečnosti démon. Společně uzavřeli kontrakt, který nesmí ani jeden z nich porušit. Ale nikdo nic nedělá zadarmo. Ciel se sice chce pouze pomstít, ale Sebastian za to něco požaduje a to je až dokončí svojí pomstu tak Sebastian sní jeho tělo a s ním i duši. Ciel nezaváhal a jeho pomocnou ruku přijal.
Sebastian se stal jeho sluhou, aby nevzbuzoval žádnou pozornost a plní Cielovi jeho přání. Od normálních věcí jako třeba když chce čaj až po smrt nepřátel.
( vzat odsaď - http://kagome-sora.blog.cz/0909/kuroshitsuji-recenze )
*_*
Můj názor : Tohle anime mám fakt ráda, už kvůli Sebastianovi :D. Zaujal mě hned první díl, který se zdál ze začátku celkem o ničem.. ale konec mě dostal a musela jsem se koukat dál ^^. Jinak už se překládá druhá řada ta je taky dost zajímavá. Brzo vám sem o ní něco hodím :P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama