Květen 2011

Achjo..

2. května 2011 v 21:58 | Jokí ^^ |  * About me *
Jelikož mi sebrali napájecí kabel od PC nemam možnost choditna blog a přidávat věci T_T momentálně mam pučenej od bráchy ale za chvilku ho musim vrátit.
TUDÍŽ POZASTAVUJU BLOG NA DOBU NEURČITOU T_T
prosím nemažte si mě :'(

Anri

2. května 2011 v 18:16 | Jokí ^^ |  obrázky DRRR
Záhadná holka.. :)recenze Shinrei Tantei Yakumo

1. května 2011 v 12:58 | Jokí ^^ |  Shinrei Tantei Yakumo recenze

Jednou z hlavních postav tohoto příběhu je Yakumo. Mladý vysokoškolák se zvláštním červeným okem, díky kterému může vidět duše zemřelých, které ještě neodešly na onen svět. Yakumo je nevrlý, nespolečenský a záhadný človek. Věčně spí na gaučíku v klubovně ze které si defakto udělal vlastní bejvák. Dokonce něco jako kancelář, ve které přijímá lidi, kteří za ním chodí když potřebují pomoct. Ovšem, nedělá to zadarmo, vyžaduje celkem tučné odměny.
Jednoho dne ho přijde navštívit Haruka. Upovídaná dívka, která vám někdy bude lízt na nervy. Sdělí Yakumovi svůj problém a on se rozhodne jí pomoct. Poté co spolu vyřeší tento případ, se z nich stanou přátelé a Yakumo umožní Haruce spatřit duši její zemřelé sestry. Od této chvíle se z nějakého důvodu Haruka zaplétá do jakéhokoliv případu který Yakumo řeší a tak se jí (boužel) nezbavíme. A jelikož Yakumo není vůbec k zahození, není divu že se do něj Haruka zakouká. Ovšem nečekejte žádnou love story.

Boužel Yakumovi jeho práci někdo stěžuje. Je to záhádný chlapík, který má stejnou schopnost jako Yakumo. Kdo je vlastně zač, to naprozradím :P.

Můj názor: Toto anime je celkem nové takže má dobrou kresbu ^^ když už vás nebude bavit příběh (o čemž pochybuju) tak vás bude bavit koukání na Yakuma :D protože je to opravdu fešák :P.
Ale nečekejte nic strhujícího. Díly na sebe nenavazují, to až na konci, jak je zvykem :D.

2 nové SB ^^

1. května 2011 v 11:56 | Jokí ^^ |  Pro mě
Po delší době tu máme nová SBéčka ^^

Tím prvním je Haruko-sensei => tady
Blog zaměřený jak jinak než na anime :D moc hezký ^^
Tady něco pro mě :)
Děkuju je moc hezký ^^

A tím druhým je dizichanworld => tady
Taktéž krásný blog :)
Podle toho jak si psala teda budu počítat s tvou častou absencí ^^