Recenze UraBoku

Recenze na Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru ♥

20. září 2010 v 21:15 | Jokí ^^
Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru
Příběh se točí kolem Sakuraie Yukiho, chlapce který žije v sirotčincy. Yuki vlastní zvláštní schopnost. Dokáže lidem čís myšlenky a vycítit jejich emoce a pocity, když se jich někde dotkne.
Začíná no tím, že Yukimu začnou chodit výhružné dopisy. Yuki je hrozně citlivý a hrozně ho to trápí. Za nějaký ten čas se zjistí že dopisy mu posílal jeho spolužák, který se k němu poslední dobou chová divně. Jednou v noci Yukimu napíše, že ho žádá o pomoc. Yuki nezahálí a běží za ním. Bouhžel to byla léčka a pokus Yukiho zabít.
Ale zachrání ho krásný tajemný muž který Yukiho něčím přitahuje a někoho mu připomíná. Někoho s kým se již setkal.
Den na to se objeví muž který řekne že je Yukiho bratr. Že ví o jeho schopnostech a byl by rád kdyby s ním odjel. Pomoci mu s válkou proti Durasum. Duras jsou jakýsi démoni kteří chtějí - jak jinak - pomoci svému pánovi ovládnout svět a zničit lidstvo. Proti těmto démonům, bojuje určitá skupinka lidí, která musela projít tvrdým výcvikem. Jejich největší zvláštností je to, že mají určité schopnosti, bojují v párech a vzájemě se doplňují. Yuki svolí i když musí opustit svého nejlepšího přítele Kanatu, se kterým vyrůstal v sirotčinci. Ale Kanata se začne chovat zvláštně, jako by to už nebyl on, ale někdo jiný. Lidé se mění, včetně našich přátel.
♥♥

Můj názor : Jestli si myslíte že jsou tam nějaké yaoi scénky, tak vás zklamu.. ani jedna :). Ale anime je to úžasný. Občas, smutné občas veselé :). Kresba je dokonalá, přece jenom je novější. Pokud se vám líběj pěkný týpci :D tak je to něco přesně pro vás :D. Já ho mohu jen doporučit je fakt krásný ♥.
 
 

Reklama